fbpx

Poznajmy się!

Mam na imię Marzena. Przygodę z jogą rozpoczęłam ponad 13 lat temu. Był to czas, w którym zmagałam się z mocnymi bólami kręgosłupa; diagnoza lekarska „nieodwracalne zmiany w odcinku lędźwiowym ” Ta sytuacja zainicjowała moje spotkanie z jogą, która pozostała ze mną, subtelnie odkrywając dobrodziejstwa płynące z jej praktyki, a ból kręgosłupa odszedł do sfery zapomnienia.

W 2019 roku ukończyłam 4 -letni kurs nauczycielski w krakowskiej szkole jogi metodą Iyengara.

W myśl Johanna Wolfganga von Goethego „kto nie idzie do przodu ten się cofa” -cyklicznie uczestniczę w warsztatach, organizowanych przez nauczycieli jogi w całej Polsce. W 2020 roku, uzyskałam Certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu.W 2022 roku odbyłam nauczycielski kurs vinyasa jogi  a obecnie jestem w trakcie kolejnych certyfikowanych nauczycielskich kursów o różnych specjalizacjach.

Pamiętając, że spotkanie z jogą zapoczątkował mój kręgosłup, duży rozwój kładę w tym kierunku, by poprzez dobór odpowiednich szkoleń i literatury pomóc wszystkim, którzy są otwarci na przyjęcie dobrodziejstw płynących z praktyki jogi.

 A co poza jogą?

Mam wspaniałe dzieci, męża-mieszkamy nieopodal zakątka ,racząc się widokiem pięknych gór.

Wspólnie przemierzamy Tatry i Beskidy, odkrywając różnorodne klimaty schronisk i bacówek.

Nieodłącznymi towarzyszami mojego życia są Anioły, które bezpiecznie prowadzą mnie ziemskimi ścieżkami, pozwalając w zaufaniu, przyjmować wszystko co nowe.

Czy mam jeszcze inne pasje?

Oczywiście, szerokie spectrum wszystkiego co ukryte, ale o tym kiedyś, podczas wspólnych spotkań.

Login Account

Already a Jhana Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.

Zapisy na kurs

Zaczynamy nowy kurs jogi od podstaw. zapisy do 15 marca.