fbpx

Nauczyciele

Marzena

Mam na imię Marzena i z radością powitam Cię w Jogicznym Zakątku. Nieco więcej o mnie w zakładce Zakątek i ja;

 Moje spotkanie z jogą zainicjował bolący kręgosłup. Regularna praktyka dość szybko zniwelowała ból i zaczęła odkrywać mnóstwo innych dobrodziejstw i przemian.

Smakuję i przejawiam nauczanie jogi w różnych jej stylach, Iyengar, hatha, vinyasa, asthangha. Ta różnorodność wyzwala we mnie kreatywność i możliwość dopasowania zajęć do różnych grup.

Ukończyłam 4-letnią szkołę w Krakowie metodą Iyengara, posiadam Certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu oraz certyfikat  ukończenia kursu vinyasa jogi Yacep yoga alliance. Cyklicznie wzbogacam są wiedzę i doświadczenie poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach, zwłaszcza tych które dotyczą terapii kręgosłupa oraz innych struktur z nim powiązanych- gdyż wiem że joga działa i pomaga!!!

 

Magda

Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi oraz pilates. Ukończyłam kurs Instruktora Jogi w Activ Project i nadal pogłębiam swoją wiedzę i praktykę podczas nauki w szkole jogi integralnej (łączącej różne rodzaje jogi) w Warszawie.

Moją drugą pasją oprócz jogi jest ajurweda – jej siostra.

Zajmuję się na co dzień masażami, które głęboko relaksują i czynią wiele dobrego dla naszego ciała oraz ducha. Ukończyłam kursy masażu ajurwedyjskiego w Szkole Ayurvedy Atma w Warszawie (współpracującej ściśle z instytutem Jiva w Indiach), gdzie również aktualnie przygotowuję się do egzaminu z praktyk ajurwedyjskich.Prowadzę swój własny gabinet masażu Dotyk Duszy – zapraszam do zapoznania się na stronie fb.

ANIA

Jestem  ogrodniczką i fitoterapeutką z wykształcenia i powołania, mieszkam w wymarzonym domu w górach Beskidu Żywieckiego, zakręcona ekologicznie i w duchu slow life, prowadzę w ogród permakulturowy. Uczę Vinyasa jogi, czyli jogi płynnych przejść, gdzie asany łączą się z oddechem.

W 2022 roku odbyłam kurs nauczycielski 200YTT jogi w stylu Vinyasa pod okiem Nathanii Stambouli i od września jestem certyfikowaną nauczycielką. Przykładam dużą uwagę do oddechu nie tylko w ruchu, ale również w relaksie prowadząc sesje oddechowe. Od grudnia 2022 kuntynuuję swoją nauczycielską przygodę na kursie drugiego stopnia 300YTT pod okiem Nathanii Stambouli i Abigail Aller.

Na codzień w wolnym czasie staję na głowie, pracuję w ogrodzie, szydełkuję kolorowe chusty, plotę srebrne plecionki i układam koraliki medytacyjne Mala.

Login Account

Already a Jhana Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.

Zapisy na kurs

Zaczynamy nowy kurs jogi od podstaw. zapisy do 15 marca.