fbpx

7-9 czerwca 2024 

WEEKEND Z JOGĄ I MASAŻAMI AYURVEDYJSKIMI

Zapraszamy serdecznie na wspólny czerwcowy weekend jogi połączony z masażami ayurvedyjskimi oraz anielskimi opowieściami. Grupa kameralna (około 14 osób), praktyka jogi w energetycznym miejscu a do tego nowość JOGA NA CHUSTACH.

Piękne miejsce, początek lata, góry, las, wspaniałe widoki i miejsca do spacerów. Dom położony  w w górach w  lesie na granicy Beskidu Żywieckiego i Śląskiego, niecałe 30 minut od Jogicznego Zakątka😉 Znamy gospodarzy którzy na powitanie udzielili nam bardzo dobrej ceny stąd i my możemy taką zaproponować i tym bardziej zachęcić do wspólnego weekendu.

miejsce: Laliki 219

 koszt pobytu: 1100 zł (2 noclegi, pełne wyżywienie, sesje jogi)

zadatek  300 zł płatny w momencie zgłoszenia chęci uczestnictwa i obejmuje prowadzenie zajęć jogi .

W cenie:

700 zł prowadzenie zajęć jogi

400 zł wyżywienie oraz nocleg płatne na miejscu gotówką gospodarzowi obiektu

Regulamin wyjazdu: http://jogicznyzakatek.pl/regulamin-zajec-na-wyjazdach/

Tak o swojej przestrzeni piszą Sylwia i Marcin :

Zapraszamy Was do naszego domu położonego w malowniczej wsi Laliki, na granicy Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas pozytywną energię, ciszę i spokój. Położenie domu sprzyja spacerom wśród lasów i pól, daje okazję na wyciszenie i obcowanie z naturą. Będziecie mieli do swojej dyspozycji dużą, zieloną przestrzeń wokół domu, a towarzyszyć Wam bedzie na pewno śpiew licznych ptaków. Mieszkamy tutaj drugi rok i już wiemy, że nie zamienilibyśmy tego miejsca na żadne inne. Chętnie się nim z Wami podzielimy! Sylwia i Marcin

PROWADZĄCE:

Marzena Nikiel–  smakuję i przejawiam nauczanie jogi w różnych jej stylach ( Iyengar, hatha, vinyasa, oraz asthangha ). Ukończyłam 4-letnią szkołę w Krakowie metodą Iyengara, posiadam Certyfikat Instruktora Jogi Polskiej Akademii Kultury i Sportu oraz certyfikat ukończenia szkolenia Vinyasa jogi.

 Jestem założycielką Jogicznego Zakatka który współtworzy energia coraz większej ilości osób. Pasjonuje się energiami, ich przejawami w różnych aspektach a nieodłącznymi towarzyszami mojego życia są Anioły, które bezpiecznie prowadzą mnie ziemskimi ścieżkami, pozwalając w zaufaniu, przyjmować wszystko co nowe. Swoją wiedzą płynacą z serca dzielę się podczas tematycznych rozwojowych warsztatów.

 Więcej o mnie http://jogicznyzakatek.pl/zakatek-i-ja/

Magdalena Frołow–  jestem certyfikowanym nauczycielem jogi oraz pilates.-ukończyłam kurs Instruktora Jogi w Activ Project i nadal pogłębiam swoją wiedzę i praktykę podczas nauki w szkole jogi integralnej (łączącej różne rodzaje jogi) w Warszawie.

Moją drugą pasją oprócz jogi jest ajurweda – jej siostra

Zajmuję się na co dzień masażami, które głęboko relaksują i czynią wiele dobrego dla naszego ciała oraz ducha. Ukończyłam kursy masażu ajurwedyjskiego w Szkole Ayurvedy Atma w Warszawie (współpracującej ściśle z instytutem Jiva w Indiach), gdzie również aktualnie przygotowuję się do egzaminu z praktyk ajurwedyjskich.

Prowadzę swój własny gabinet masażu Dotyk Duszy – zapraszam do zapoznania się na stronie https:https://www.facebook.com/MasazeRelaksacyjneMagdaF

 Propaguję świadomy i zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w harmonii CUD: ciała, umysłu i ducha

WSTĘPNY PLAN  weekendu:

Piątek

18.00 -19.45- powitanie + sesja jogi

20.:00 – kolacja

20:30 – pogaduchy i masaże

sobota

7.30-  kawa, herbata, ciasto

9.00- 10.00 vinyasa joga

10:15-  śniadanie

11.45- 13.30

  • joga na chustach(grupy)

14.00 –  zupa, czas wolny, masaże, anioły

18.00- 19.30 sesja jogi, powitanie księżyca

19.45-  kolacja

20.30 -pogaduchy, masaże

niedziela

7.30 – kawa, herbata,ciasto

9.00 – 10.30  sesja jogi, powitanie słońca

10.45 – śniadanie

12.00- 13:00  rozwojowe spotkanie w kręgu+ medytacja prowadzona

13.15- zupa

 Plan godzinowy może ulec nieznacznym modyfikacjom.

 
 

Login Account

Already a Jhana Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.

Zapisy na kurs

Zaczynamy nowy kurs jogi od podstaw. zapisy do 15 marca.