fbpx

TERAPIA PLECÓW

Termin:18 listopadakoszt: 140 złczas: 9.00-13.00Siedzący tryb życia – w pracy, ale także poza nią, brak czasu na regularną aktywność fizyczną, do tego złe nawyki w postaci garbienia się mogą prowadzić do trwałych wad postawy, a nawet zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa.Stres i silne emocje również „wchodzą” nam w ciało i lokują się w obrębie barków, szyi, a zwłaszcza w dolnych plecach w postaci nadmiernego napięcia mięśniowego.
Jeżeli nie masz przeciwwskazań lekarskich w związku ze schorzeniem kręgosłupa, zapraszam Cię na warsztat jogi, podczas którego skupimy się na terapeutycznych asanach by w sposób łagodny rozluźnić napięte miejsca w odcinku lędźwiowym oraz wzmocnić mięśnie które mają wpływ na stabilizację pleców pleców.Podczas warsztatu:
omówimy :
– budowę kręgosłupa
– przyczyny bólu kręgosłupa i najczęstsze schorzenia
-mięśnie mające wpływ na wzmocnienie górnego i dolnego odcinka pleców
– rozluźnimy, rozciągniemy i wzmocnimy napięte miejsca
– włączymy praktykę z trakcja kręgosłupaPlan spotkania :
9.00- 9.30 część teoretyczna
9:45-12:15 część praktyczna
12.15-12:30 Savasana i Pranayama (praktyka relaksu i oddechu)Miejsce na warsztacie, gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 70 zł, oraz informacja mailowa, lub telefoniczna, wyrażająca chęć uczestnictwa. Pozostała część płatna na miejscu lub przelewem. W studio nie posiadamy terminala płatniczego. Z uwagi na określoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Zaliczka na 5 dni przed rozpoczęciem warsztatu jest bezzwrotna.
Dane do przelewu:
Mage Marzena Nikiel
34-325 Łodygowice ul.Za Browarem 1 A
ING Bank Śląski 25 1050 1070 1000 0097 3959 3995Zapraszam Cię serdecznie 🌸🌸🌸

Login Account

Already a Jhana Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.

Zapisy na kurs

Zaczynamy nowy kurs jogi od podstaw. zapisy do 15 marca.