fbpx
loading

Pilates -Magda

Mam na imię Magda 🌼

Moja przygoda ze sportem, rozpoczęła się już ponad 20 lat temu. Zaraz po studiach ukończyłam kurs  instruktora fitness. Prowadziłam zajęcia grupowe; fitness , tabata, BPU, stepy itp. Po 5 latach pojawił się mój pierworodny  i zajęcia fitness odeszły na plan boczny.  Następnie, był czas na rozwój,  troszkę inny, a zaraz potem urodziła się córeczka. Czas wspólny z dziećmi był (i jest nadal) dla mnie bardzo ważny. I tak w roku 2013 „okazało się”, że mam mnóstwo nadprogramowych kilogramów, problemy z kręgosłupem  i jestem wciąż zmęczona. To był ten moment aby wrócić na właściwy tor. Zajęłam się swoim ciałem – stosując odpowiednie ćwiczenia fizyczne, oraz dietę, która pomogła mi wrócić do właściwej dla mnie wagi. Od tamtego czasu minęło ponad osiem lat. Ukończyłam  kurs trenera personalnego,  kurs Instruktora deep Work, a także Zumby.

W owym czasie zafascynował mnie PILATES – jego niesamowity wpływ na ciało. Moje problemy z kręgosłupem zniknęły, ciało zmieniło się nie do poznania.

Podążałam i nadal podążam tą drogą. Ukończyłam kurs Pilatesu u Beaty Adamczyk w Reha-Fit i jestem zafascynowana ilością dobra jakie czynią te ćwiczenia naszemu ciału. Nadal się rozwijam i pragnę dalej zgłębiać tajniki tej metody, oraz przekazywać ją innym.

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci i mam wspaniałego męża. Praktykuję również jogę. Jestem zafascynowaną ajurwedą i dobrocią która płynie ze stosowania się wg jej zasad,  oraz innymi naturalnymi metodami wzmacniania zdrowia.

Zapraszam,

Magda

Login Account

Already a Jhana Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.

Zapisy na kurs

Zaczynamy nowy kurs jogi od podstaw. zapisy do 15 marca.